Fryzjer Zwierzęcy – Grommer

Roczna Szkoła

Fryzjer Zwierzęcy – Grommer

Nauka w zawodzie Fryzjer Zwierzęcy - Grommer rwa 1 rok (2 semestry). Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym soboty , niedziela od 8:00 do 14:00,( 2 razy w miesiącu)

Szkoła kończy się uzyskaniem dyplomu w zawodzie Fryzjer Zwierzęcy – Grommer zgodnie z klasyfikacją zawodów Ministra Pracy i Polityki Społecznej .
Czesne wynosi ( w grupie 20 osobowej) 150 zł miesięcznie , przez okres 12 miesięcy. Płatne do 10-tego każdego miesiąca.

Zarys zawodu Fryzjer Zwierzęcy- Grommer:

Szkoła jest dla osób chcących nabyć wiedzę z zakresu pielęgnacji psiej sierści oraz niezbędnym w tym zakresie zabiegów. Nauka zapewni Państwu niezbędną wiedzą i pozwoli zostać profesjonalnym groomer’em co umożliwi prace w psim salonie bądź otworzenie własnego salonu psiej estetyki. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, ludzi wykwalifikowanych. Ćwiczenia odbywają się z wykorzystaniem psich modeli! Dowiesz się wszystkiego o kąpielach, suszeniu, rozczesywaniu, trymowaniu, strzyżeniu i pielęgnacji uszu i pazurów. Poznasz również rodzaje i sposoby stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych- szampony, odżywki, pudry, preparaty wspomagające, preparaty wykończeniowe, preparaty lecznicze.

Możliwości pracy:

- otwarcie własnego salony,
- praca w gabinecie weterynaryjnym,
- mobilny salon psiej estetyki.

Program nauczania :

- Psychologia zwierząt,
- Organizacja salonu,
- Kosmetyki i ich dobór,
- Podstawy kynologii,
- Higiena i konserwacja sprzętu,
- Choroby oczu, uszu i skóry,
- Pracownia stylizacji i fryzjerstwa,
- Pracownia pielęgnacji psa.


ZAPRASZAMY GORĄCO DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE !

Wymagane dokumenty: świadectwo ukończenia szkoły średniej, 1 lub 2 zdjęcie, zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w zawodzie, kwestionariusz osobowy i podanie wypełnione w siedzibie Szkoły

All for Joomla All for Webmasters