O nas

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej zost!ało powołane 5 maja 1950 roku. Nasza tradycja w upowszechnianiu wiedzy sięga już 60 lat.

 

Oddział Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ostrołęce, działa na rynku lokalnym od 1998. Efekty naszej pracy doceniane są poprzez pozytywne opinie i znakomite oceny uzyskiwane przez absolwentów i beneficjentów. Nasze działania wspierają wszystkie obszary funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Posiadamy liczne grono stałych partnerów, którzy zaufali naszej wiedzy, kompetencjom i umiejętnościom, czemu dają wyraz w systematycznym korzystaniu z naszych usług.

Cenimy każdą osobę, otaczamy Ją profesjonalną opieką i służymy wparciem. Przewagą naszego stowarzyszenia jest wieloletnie doświadczenie nauczycieli, którzy posiadają praktyczną wiedzę pozyskaną w czasie wielu lat pracy. Trenerzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Zatrudniani przez nas nauczyciele wkładają wiele pracy i serca w jakość prowadzonych zajęć, używając przy tym różnych form dydaktycznych.

Zajęcia upływają w miłej i partnerskiej atmosferze, sprzyjającej pracy nad pogłębieniem własnych umiejętności osobistych czego efektem jest kontynuacja nauki przez naszych absolwentów na kierunkach oferowanych przez nasze szkoły. Towarzystwu Wiedzy Powszechnej w Ostrołęce zawsze przyświeca idea edukacji i to tej na najwyższym poziomie. Odzwierciedleniem tego są wyniki egzaminu zawodowego, które nasi absolwenci zdają prawie w 100 %.

Pragniemy nadmienić , że jesteśmy jedyną z niewielu szkół w Ostrołęce, która prowadzi kierunki medyczne, posiadające pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia.

All for Joomla All for Webmasters