„Pies towarzysz” – kurs wychowania psa

Szkolenie dla psów od 4 miesiąca życia. Kurs „Pies Towarzysz” to zajęcia wychowawcze.

Rekomendujemy to szkolenie wszystkim dorastającym psiakom. Kurs nadaje się także dla psów seniorów, które nigdy nie były szkolone.

Kurs wychowania psa „PIES TOWARZYSZ” nauczy Cię, jak postępować z podrastającym lub dorosłym psem sprawiającym nieduże kłopoty wychowawcze, takie jak:

  • ciąganie na smyczy
  • skakanie na ludzi
  • skakanie na Ciebie przy powitaniu, gdy wracasz do domu
  • niewracanie na zawołanie
  • ignorowanie Ciebie i ogólne nieposłuszeństwo na spacerach
  • nieoddawanie zabawek i patyków

Kurs „Pies Towarzysz” składa się z 4 części:

  1. Wykładowej
  2. Wychowawczej
  3. Szkoleniowej
Spotkania wykładowe poświęcone wiedzy o psach odbywają się bez zwierzaków. Część wykładowa obejmuje dwa spotkania w trakcie trwania szkolenia.

Grupowy kurs „Pies Towarzysz” to 12 godzin spotkań z instruktorem, indywidualny kurs to 8 godzin (mając trenera do wyłącznej dyspozycji, efekty przychodzą znacznie szybciej, stąd mniejsza liczba potrzebnych na wyszkolenie godzin). Spotkania trwają najczęściej 1 godz. – wtedy liczba lekcji wynosi 12 przy kursie grupowych i 8 przy indywidualnym, chociaż mogą się zdarzyć lekcje 1,5 godzinne, wtedy liczba lekcji odpowiednio się zmniejsza.

Przy indywidualnych zajęciach masz trenera do wyłącznej dyspozycji. W trakcie lekcji poświęca on czas tylko tobie i twojemu psu. Sam ustalasz terminy i godziny zajęć – spotykasz się na lekcje wtedy gdy Ci to odpowiada. Możesz ustalić lekcje tak, aby odbywały się podczas codziennych spacerów z psem.

Koszt kursu grupowego – 450, 00 zł
Koszt kursu indywidualnego – 800,00 zł

Zapisz sie

All for Joomla All for Webmasters